Jdi na obsah Jdi na menu

3. Vlčkovský RC RallySprint 2010 - časy z RZ

22. 4. 2010

   soutěžící    ČAS
1. RZ
2. RZ
3. RZ
 4. RZ
5. RZ
6. RZ
 1.  Michal Pospíšil  4WD  8:08,6 1:58,1 1:07,5 1:04,2 1:04,8 0:54,2 1:59,8
 2.  Tomáš Lysák  4WD  8:12,6 2:03,9 1:10,5  0:56,8  1:06,1  0:54,4 2:00,9
 3.  Vladimír Karlík  4WD  8:19,2 1:58,3 1:09,9 0:57,8  1:10,1 0:56,0  2:07,1
 4.  Ladilav Jež  4WD  8:22,0 1:56,9 1:09,3  1:01,8 1,07,7  1:01,5  2:04,8
 5.  Petr Sekula  4WD  8:27,6  2:06,3  1:12,6  1:00,5 1:07,0  0:54,3  2:06,9
 6.  Lukáš Zámečník  4WD  8:42,0 2:11,7 1:09,8  0:56,1  1:06,0  1:04,2  2:14,2
 7.  Jiří Suchánek
 4WD  8:53,4  2:06,8  1:21,4  1:00,3  1:17,0  0:57,9  2:10,0
 8.  Filip Vítů
 2WD  8:53,6  2:21,3  1:16,5  0:58,1  1:12,0  0:56,3  2:09,4
 9.  Luboš Večeřa
 4WD  9:09,7 2:13,8  1:17,3 0:58,8  1:14,1  0:57,3 2:28,4
 10.  Martin Šimčík
 JUN+  9:25,4 2:11,1  1:17,2  1:05,0  1:29,3 0:59,1 2:23,7
 11.  Karel Bajza
 4WD  9:39,1  2:18,3  1:23,7  1:04,2 1:23,0  1:04,3 2:25,6
 12.  Zbyněk Mikl
 2WD  9:46,6  2:11,2  1:19,1 1:12,0 1:17,2  1:18,4 2:28,7
 13.  Jan Viktora
 4WD  9:47,1  2:21,9  1:24,5  1:05,9  1:21,8  1:08,4  2:24,6
 14.  Roman Seifert
 2WD  9:51,3  2:32,9  1:21,4 1:08,1  1:18,9 1:03,1  2:26,9
 15.  Pavel Fajgar
 4WD  9:58,1 2:33,9 1:20,6  1:07,5  1:21,9  1:10,3  2:23,9
 16.  Daniel Mikl
 2WD  9:58,3  2:19,3  1:24,8  1:08,6  1:31,2  1:07,5 2:26,9
 17.  Jiří Pavlík
 4WD  10:15,0 2:30,3 1:27,0  1:09,4 1:25,9  1:07,2 2:35,2
 18.  David Houdek
 4WD  10:49,0 2:39,1  1:36,2  1:10,8  1:28,8  1:13,3  2:40,8
 19.  Milan Šimčík
 4WD 10:57,0
 2:41,6  1:30,2  1:22,6  1:30,4  1:10,9 2:41,3
 20.  Roman Kalík
 4WD  11:00,5  2:30,5  1:38,1 1:16,6 1:32,3 1:24,3  2:38,7
 21.  Jindra Mašláň
 JUN+ 11:02,6
 2:49,3  1:31,5  1:10,5 1:34,2  1:11,6  2:45,5
 22.  Fannek Hanák
 2WD 11:08,7
 2:56,7  1:38,6  1:13,1  1:24,4 1:10,7  2:45,2
 23.  Jiří Pospíšil
 4WD 11:15,1
 2:42,1  1:31,3  1:15,0  1:41,0  1:14,0  2:51,7
 24.  Mirek Moule
 4WD 11:30,6
 2:34,4  1:43,5 1:29,0 1:36,8 1:12,6  2:54,3
 25.  Petr Goiš
 4WD  11:40,0  2:47,3  1:58,7  1:15,2  1:30,1  1:15,5  2:53,2
 26.  Jarmil Viceník
 4WD  11:40,1  2:42,3  1:30,0  1:21,3 1:54,5  1:13,8  2:58,2
 27.  Vojta Mašláň
 JUN  11:42,1  2:55,1  1:42,5  1:15,9  1:34,5  1:18,5 2:55,6
 28.  Petr Šíma
 4WD  11:45,3  2:46,1

 1:28,0

 1:26,5  1:38,1  1:20,9 3:05,7
 29.  Mates Viceník
 JUN 12:07,7
 2:58,4 1:46,4  1:23,1 1:39,3 1:23,9  2:56,6
 30.  Filip Matějičný
 JUN+ 12:33,7
 2:56,1 1:46,8  1:22,7  2:03,1  1:18,7  3:06,3
 31.  Jan Janík
 JUN  14:09,4  3:28,0  1:49,2 1:34,8  1:55,0  1:30,9  3:51,5
 32.  Luděk Petrla
 4WD  14:10,7  3:08,6  2:03,5  1:46,0  1:59,0 1:32,9  3:40,7
 33.  Marek Goiš
 JUN  14:25,3  3:42,3  2:17,7 1:32,2 1:55,1  1:30,6 3:27,4
 34.  Leoš Hubáček
 JUN 17:38,3  4:24,5  2:54,1 1:57,6 2:41,3  1:44,9 3:55,9
 

Názvy jednotlivých RZ:

1. RZ - Okruh (2 x), 2. RZ - Koliba, 3. RZ - Okruh (1 x)

4. RZ - Koliba, 5. RZ - Okruh (1 x), 6. RZ - Rajd Polski (okruh + koliba)